Úhrada poplatkov za stravu dieťaťa v materskej škole:

- zákonný zástupca pravidelne uhrádza poplatok za stravovanie dieťaťa bezhotovostne, t. j. prevodom na potravinový účet školskej jedálne pri materskej škole v ČSOB banke na číslo účtu: SK9475000000004017146848 do 10. dňa v mesiaci,                                                                                              - pravidelne mesačne uhrádza aj režijné náklady v sume 4,50 € na stavovanie v zmysle VZN Mesta Banská Bystrica č. 1/2019,                                                                                                                                                           - v správe pre prijímateľa uvedie účel platby ( strava ), meno, priezvisko a triedu dieťaťa,                                   - predpísané poplatky ( poplatok za MŠ a poplatok za stravu) uhrádza zákonný zástupca dieťaťa  v dvoch príkazoch - každý zvlášť,                                                                                                                                               - za neodobratú a včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje,                                    - ak si dieťa zo stravy zákonný zástupca neodhlási včas, môže si prísť pre obed do obedára v čase od 11.00  do 11.25 hod. Túto skutočnosť je povinný nahlásiť telefonicky.

Príspevok na stravu pozostáva zo:         desiata      obed      olovrant      denná úhrada spolu

Poplatok za stravu dieťaťa v materskej škole musí byť prevodom  uhradený                 a pripísaný na účet najneskôr do 10. dňa v príslušnom mesiaci.                                                                                                                                                                                             Ďakujeme za dôsledné dodržiavanie termínov platby.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky